Новини

Всі новини
2015-10-05

Харківській бізнес делегував Тараса Сітенка на вибори міського голови

Сьогодні відбулося підписання двох меморандумів «Приоритетні реформи  малого і середнього бізнесу й основні заходи з розвитку бізнес-середовища у Харківській області на період 2015-2020 років» і «Про співпрацю у сфері підтримки та розвитку підприємництва міста Харкова». Свої підписи під документами поставили кандидат на посаду Харківського міського голови Тасас Сітенко і представники коаліції малого і середнього бізнесу.

Документи містять основні питання і плани співпраці між бізнесом і місцевою владою.

«Фактично сьогодні бізнес делегує Тараса Олександровича від себе у виборчу кампанію як кандидата на посаду Харківського міського голови. Перший кандидат дійсно від бізнесу підписав меморандум, і ми готові дійсно працювати спільно, тобто не покладати на майбутнього мера всі проблеми і тяготи. Ми розуміємо, що тільки ми знаємо про ті проблеми, які існують, і тільки ми можемо їх вирішити», — зазначив під час заходу голова ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак.

За його словами, підприємці переслідують дві основні мети: донести до майбутніх очільників міста проблеми і питання малого і середнього бізнесу, підписати меморандуми про їх вирішення і моніторити виконання.

«Будь-який підпис накладає зобов’язання. Кожне слово я вичитав і усвідомив. В одну зі статей — що стосується приватної власності — я вніс правки, тому що я не був згоден з її редакцією. Найголовніший пункт, який в обох меморандумах є — питання залучення професійних асоціацій і просто підприємців до вирішення питань і вироблення порядку денного міськради, адміністрації, їх відкритість. На мій погляд, професійні об’єднання мають відігравати значну роль у житті міста», — зазначив Тарас Сітенко після підписання меморандумів.

Зазначимо, що до Коаліції малого і середнього бізнесу Харківської області увійшли 9 організацій. Зокрема, Профспілка підприємців Харкова, ХОГО «Асоціація приватних роботодавців», Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області, Харківська обласна організація профспілки підприємців, Харківська міська організація профспілки підприємців тощо.