Новини

Всі новини
2015-09-24

Харківські лікарі-ортопеди підтримали висування кандидатури Тараса Сітенка на посаду Харківського міського голови

Сьогодні, 24 вересня, відбулося висування кандидатури Тараса Сітенка на посаду Харківського міського голови від Харківського осередку Всеукраїнської громадської організації „Українська Асоціація ортопедів-травматологів».

Захід проходив в Інституті патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Сітенка, де Тарас Сітенко, лікар за фахом, раніше працював ортопедом-травматологом. Після громадських обговорень присутні одностайно підтримали кандидатуру Сітенка.

«Наш інститут є одним із провідних в медичній галузі, ми стаємо на передньому плані науки й практики в галузі ортопедії та травматології. Нас дуже радує те, що один із колег, наш співробітник, займається політичною діяльністю. Його спроби щось змінити в нашій країні не можуть не вітатися нами. Звичайно, наша установа підтримує Тараса Сітенка та його політичну силу саме в цьому напрямку. Бажаємо йому успіхів та перемоги!» — наголосив завідувач науково-організаційного відділу Інституту ім. Сітенка, доктор медичних наук, лікар вищої категорії Олександр Корольков.

«Сьогодні відбулася значна подія в історії нашого міста. Вперше на посаду мера був висунутий ортопед-травматолог, наш колега Тарас Сітенко. Він має дуже високу ініціативність — є генератором нових ідей. На мій погляд, його відмінні риси — це порядність і чесність. Харків — це місто вчених, високих технологій, місто, де на високому рівні поставлена освіта. І сьогодні ми підтримали кандидатуру мера, який відповідає цим якостям», — зазначив голова Харківського осередку Всеукраїнської громадської організації „Українська Асоціація ортопедів- травматологів», завідувач відділом патології суглобів, професор, доктор медичних наук Володомир Філіппенко.

«Громадські організації створюють найбільш відповідальні члени громади, які мають спільні соціальні та державницькі інтереси, — підкреслив Тарас Сітенко. — Підтримка громадських організацій дуже важлива для мене як для кандидата. Я звернувся до Асоціації ортопедів-травматологів та отримав від них підтримку. Я готовий співпрацювати з будь-якою медичною асоціацію в Харкові та перетворювати свою фахову освіту на дії в виконавчій владі».

Нагадаємо, що учора відбулося висування кандидатури Тараса Сітенка на посаду міського голови від Харківської міської організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».