Новини

Всі новини
2018-10-17

«Харків – місто, яке надихає. Місто колосального людського потенціалу», – Андрій Садовий

Львівський міський голова та лідер партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий сьогодні в Харькові. Він приїхав, щоб із командою експертів зі Львова поспілкуватись із харків’янами стосовно шляхів розвитку успішного мегаполісу в рамках проекту Urban Talks Львів-Харків.

Щоб краще познайомитись із Харковом, Андрій Садовий із дружиною Катериною пройшовся по алеях Саду Шевченка, відвідав Харківський художній музей. За словами політика, Харків має усі підстави, щоб бути популярним для туристів так само як і Львів.

«Мені Харків завжди дуже подобався, – це місто, яке надихає. Це місто колосального людського потенціалу. До Харкова необхідно відкрити авіарейси з усіх великих міст України, щоб сюди можна було просто приїхати на вихідні, пройтись музеями, попити кави», – поділився враженнями мер Львова.

Під час візиту до нашого міста Андрій Садовий поспілкувався із працівниками заводу GRAND MARINE, який виробляє моторні човни. Підприємство експортує продукцію до Норвегії, Швеції, Німеччини, Франції та інших європейських країн.

44470569535_fd5d015667_z

«Ця компанія відома в багатьох країнах світу. Мені було важливо побачити людей, які виробляють такі класні речі. Я – за підтримку нашого виробника, щоб були робочі місці, і створюю їх у Львові, – заявив Садовий. – 98% продукції цього підприємства йде закордон. Але треба робити ще й так, як роблять держструктури в розвинутих країнах, — купувати подібну продукцію для Державної служби надзвичайних ситуацій, прикордонних загонів, рятувальних служб України».

За словами політика, Україні потрібна система держзамовлень для підтримки вітчизняного виробництва. Інакше на високотехнологічні галузі чекає деградація. Садовий навів приклад літакобудування – за минулі 3,5 роки Україна не випустила жодного літака.