Новини

Всі новини
2018-12-06

Фірма-фаворит замгубернатора Шахненка ошукала 300 домогосподарств у Богодухівському районі, – Віктор Кисіль

Майстер-клас від “Індиго-Груп”: Як взяти у 2013 році у 300 домогосподарств по 10 тисяч гривень на газифікацію, урочисто відсвяткувати початок роботи, нічого не зробити, а у 2018 знову вимагати гроші.

Сьогодні, під час сесії Харківської обласної ради депутат від «Самопомочі» Віктор Кисіль звернувся до губернатора із вимогою вивчити ситуацію, яка склалась у селі Матвіївка, Богодухівського району із підключенням до центрального газопостачання та притягнути винних осіб до відповідальності.

У 2013 році мешканці села уклали договір на приєднання до центрального газопостачання із улюбленцями замгубернатора Євгена Шахненка “Індиго Груп” та сплатили по 10 тисяч гривень з кожного домогосподарства. Але газу в них досі нема.

11 липня 2018 р. від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної заступник голови Євгеній Шахненко, голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Шаров, за участі депутатів різних рівнів помпезно запалили факел із нагоди урочистого відкриття газопроводу та підключили аж 5 будинків з 310“, – обурюється Віктор Кисіль.

Зараз від мешканців вимагають укласти новий договір з іншим підрядником, заплатити ще по 3000 гривень та придбати лічильники за власні кошти. При цьому кошториси, акти виконаних робіт і навіть робочі проекти газопостачання відсутні, — каже депутат.