Новини

Всі новини
2019-01-15

Держава має підтримувати український середній бізнес, а не олігархів, – Віктор Кисіль

Олігархи створюють монополії, через які середній бізнес втрачає можливості для розвитку. Якщо в Україні не створити умови для бізнесу та не забезпечити людей роботою, то наслідки будуть катастрофічними. Саме тому і «Самопоміч», і Андрій Садовий наполягають на важливості боротьби не лише з корупцією, але й з олігархічною системою загалом, – наголосив депутат від «Самопомочі» в Харківській облраді Віктор Кисіль в програмі «Віддзеркалення» на телеканалі АТН.

«Або ми це змінимо, або люди виїдуть з країни. Адже від того, чи залишаться наші громадяни в Україні, залежить багато, – впевнений депутат. – Наприклад, з чиїх податків платитимуть пенсії, якщо молодь виїде? Давайте говорити чесно. Візьмемо для прикладу Харківську область. Іноземний інвестор сюди не прийде, бо у нас в країні йде війна і поряд агресор. Вихід з такої ситуації один — це наші підприємці, які готові вкладати свої кровні гроші в створення робочих місць».

Проте наразі, каже Кисіль, умов для бізнесу в Україні немає. Причина, на думку депутата, полягає в тому, що державні інституції не працюють як сервіси, які повинні допомагати бізнесу. Тому перше, що необхідно зробити: ліквідувати олігархічні монополії, спростити процедури і забезпечити вигідне кредитування для підприємців, дати їм можливість розпоряджатися землею. «Тоді з’являться робочі місця, а значить наші громадяни не будуть виїжджати закордон. В іншому випадку — в Україні не залишиться людей, які б її розвивали та захищали», – вважає депутат.