Новини

Всі новини
2017-10-12

Харків потребує іноземних інвестицій, – Іван Ракич

Сьогодні ветерани АТО разом із Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні взяли участь в урочистій церемонії висадки сакур в Центральному парку імені Горького. Алея з 80 дерев створена на честь ювілея встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією.

Посол Японії Сумі Шигекі наголосив: «Сподіваюсь, що ці дерева стануть символом тіснішої дружби між Харковом та Японією. Сьогодні ми з керівництвом області говорили про інтенсифікацію співробітництва в бізнесі. Певен, що висаджені сакури стануть символом посилення сумісної роботи».

«Сьогодняшня подія є символичною, але чи зможе харківська влада скористатися можливістю та налагодити плідний діалог з Японією, ми побачимо згодом”, – сказав ветеран АТО, депутат харківської міської ради Іван Ракич.

“Харків має велику кількість міст-побратимів. Підписано угоди про співробітництво з 17 містами по всьому світі. Але мені здається, що державна адміністрація міста не повною мірою використовує цей потенціал. Харків потребує інвестицій на розбудову інфраструктури, будівництво нових станцій метро, і має скористатися можливістю та дружніми стосунками з іншими містами. Проте міська влада бере черговий кредит під державні гарантії, за які буде розраховуватися кожен харків`янин багато років. Сподіваюсь, ця ситуація виправиться і Харків почне залучати інвестиції та розквітати», – повідомив Іван Ракич.

Нагадаємо, що 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні.