Новини

Всі новини
2019-12-20

Чи отримають харківські діти необхідну кількість інсуліну?

На початку грудня цього року у Харкові батькі дітей, що потребують інсулін, отримали рецепти лише на 50 % від необхідної кількості. Лікарі посилаються на (усне!) розпорядженням про річний перерахунок дозування медзакладами та кажуть, що до кінця 2019 року пацієнти більше нічого не отримають, – про це під час сесії Харківської міськради повідомив депутат від «Самопомочі» Олексій Бабешко.

Він поставив запитання заступниці міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення С.Горбуновій-Рубан, чи це відповідає дійсності. Чиновниця запевнила, що пацієнти (батьки) можуть йти до лікарів та отримувати стільки інсулінів, скільки їм мають виділити.

Проте батьки стверджують, що ситуація з рецептами насправді не змінилася. «В поліклініці так само рецепти не дають і не збираються. Завідуюча стверджує, що гроші давно витрачені. Департамент охорони здоров’я взагалі нічого не чув про гроші і сесію не дивляться. А якщо у діточок мами нормальні, то власноруч купуватимуть усе, що потрібно дітям. Не треба таких поважних та, звичайно, потрібних людей з міськради турбувати через такі дрібниці! Тільки кому ви, наволочі, потрібні, якщо через вас діти втрачають здоров’я?», – обурена написала Вікторія Канашевич – мама дитини, що недоотримала інсулін у грудні.

Олексій Бабешко пообіцяв розібратись із цим питанням та добитись того, аби усі харківські діти, що потребують інсуліни, отримали належну кількість ліків.