Новини

Всі новини
2014-12-19

Батальйону «Харків-1″ від «Самопомочі»

Нещодавно харківське представництво Об’єднання «Самопоміч» та громадська організація «Товариство учасників руху» придбали 500 метрів камуфльованої тканини з якої буде пошито верхній зимовий одяг для добровольчого міліцейського батальйону особливого призначення «Харків-1″. Як пояснив один з представників цього батальйону Юрій Корсунов, при його формуванні бійці були забезпечені формою вже ліквідованого спецпідрозділу «Беркут», яка не дуже їм пасує. Тому керівництво батальйону вирішило пошити для своїх міліціонерів власну форму і звернулося за допомогою до харківської «Самопомочі».

– Від самого початку створення добровольчого міліцейського батальйону «Харків-1″, ми взяли над ним шефство й допомагаємо чим можемо: неодноразово закупляли медикаменти, ліки, бензин, окремі зразки спецобладнання, — говорить один з лідерів харківської «Самопомочі», президент громадської організації «Товариство учасників руху» Олександр Сітенко. — В даному випадку ми також не могли стояти осторонь проблем народної міліції, тому надали допомогу з придбанням спеціальної тканини з якої для бійців батальйону «Харків-1″ буде пошито близько 100 комплектів фірмового одягу.

Нагадаємо, що добровольчий міліцейський батальйон особливого призначення «Харків-1″ був сформований у квітні 2014 року для охорони громадського поряду та захисту мешканців Харківської області від злочинних посягань. Бійці батальйону успішно виконували бойові завдання в зоні АТО, а зараз несуть службу з охорони стратегічно важливих об’єктів Харкова та кордонів Харківської області.